Strona główna Startuj z namiDodaj do ulubionychPomocWyszukaj obiektDodaj obiekt
Oferty Wypoczynku SłowacjaCzechyChorwacjaWęgryAustria
Francja Grecja Hiszpania Cypr Egipt Pozostałe
Dziś jest: 21.11.2017W bazie: 2838 ofert Odwiedziło nas: 1367391 osóbNa stronie: 12 osób
Obiekty w Polsce
Dodaj swój obiekt
 Agroturystyka
 Apartamenty
 Biura podróży
 Campingi
 Domy wczasowe
 Domki letniskowe
 Europa-oferty
 Hotele
 Info.turystyczna
 Kwatery prywatne
 Mieszk.na wakacje
 Motele
 Pensjonaty
 Pokoje gościnne
 Pola namiotowe
 Przejazdy
 Sanatoria
 Usługi turystyczne
 Uzdrowiska
 Wille
 Zajazdy
Popularne
Domki w Dżwirzy...
Camping Wajk
Ostatnio dodane
Hotel Hilton Gd...
PENSJONAT GARDN...
Agroturystyka u...
The Vintage Ren...
Subskrypcja
Wpisz e-mail:

zapisz się do serwisu
wypisz się z serwisu
Konkursy stron
Wyróżnienie w Konkursie PERŁY INTERNETU - kataloog.info - maj 2006
Nasze dane
Serwis Turystyczny
       ©Euroturysta.pl
  Administrator
  Dział reklamy

Regulamin


  Regulamin określa zasady korzystania i funkcjonowania serwisu internetowego http://www.euroturysta.pl znajdującego się pod adresem internetowym - http://www.euroturysta.pl


1.Serwis http://www.euroturysta.pl skierowany jest do osób fizycznych jak i firm.

2.Dodając ogłoszenie należy zamieszczać je w odpowiedniej kategorii, tylko jeden raz.

3.W przypadku braku odpowiedniej kategorii należy dodać ogłoszenie do kategorii - Ogłoszenia pozostałe.

4.Dodawanie ogłoszeń tej samej treści lub powtarzających się w krótkich odstępach czasu spowoduje ich usunięcie.

5.Niedozwolone jest wykorzystywanie serwisu do innych celów - sprzecznych z charakterem i przedmiotem serwisu, a w szczególności niedozwolone jest:
- rozpowszechnianie treści pornograficznych.
- uprawianie działalności komercyjnej, promocyjnej i reklamowej.
- rozsyłanie spamu i nie zamówionej informacji handlowej.
- podejmowanie jakichkolwiek działań, poprzez które osoba lub podmiot je realizujący stara się wpływać na Ogłoszeniodawców, działać na ich szkodę, szkodę Administratora lub innych podmiotów trzecich.
- publikowanie na łamach serwisu treści naruszających polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje lub normy moralne, obrażające godność lub naruszające dobra osobiste innych osób, popierające radykalne postawy społeczne lub głoszące takie poglądy [ wszelkiego rodzaju dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie itp. ].

6.Dodając zdjęcia do serwisu, Ogłoszeniodawca oświadcza, że :
- jest właścicielem fotografii lub posiada on uprawnienia lub zgodę wymaganą przepisami prawa do tego, aby zdjęcia mogły być udostępnione publicznie [ opublikowane ] na łamach serwisu i nie spowoduje to naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich.
- w przypadku skierowania przez podmioty trzecie jakichkolwiek roszczeń do Administratora, odnośnie naruszania jakichkolwiek praw do publikowanych zdjęć lub wizerunku osobistego osób trzecich, Ogłoszeniodawca zobowiązuje się złożyć pisemne oświadczenie odpowiedniej treści, które uwolni Administratora od jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie.

7.Dodając treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] do serwisu, Ogłoszeniodawca oświadcza, że :
- jest właścicielem treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] lub posiada on uprawnienia lub zgodę wymaganą przepisami prawa do tego, aby treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] mogły być udostępnione publicznie [ opublikowane ] na łamach serwisu i nie spowoduje to naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich.
- w przypadku skierowania przez podmioty trzecie jakichkolwiek roszczeń do Administratora, odnośnie naruszania jakichkolwiek praw do publikowanych treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] , Ogłoszeniodawca zobowiązuje się złożyć pisemne oświadczenie odpowiedniej treści, które uwolni Administratora od jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie.

8.Informacje - treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] przekazywane przez Ogłoszeniodawcę do serwisu podczas dodawania swojego ogłoszenia , są moderowane przez Administratora, co oznacza, iż Administrator może odmówić opublikowania ich na łamach serwisu, a tym samym usunąć ogłoszenie , jeżeli podawane treści lub informacje będą niedozwolone ze względu na polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, treść Regulaminu oraz dobre obyczaje lub moralność.

9.Dotyczy to również załączanych fotografii oraz dodatkowo, Administrator może odmówić publikacji fotografii , jeżeli zdjęcia będą słabej jakości,będą niezgodne z treścią ogłoszenia czy też nie będą spełniać warunków technicznych serwisu [ zbyt małe lub zbyt duże rozmiary, zły format fotografii itd. ] .

10.Aktualizacja bazy odbywa się dwa razy na dzień.

11.Ogłoszenia nieaktualne,które chcece Państwo usunąć proszę zgłaszać do działu reklamacji i pomocy podając ID ogłoszenia - kontakt

12.Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za usługi świadczone za pośrednictwem serwisu przez podmioty trzecie, które świadczą usługi na rzecz Ogłoszeniodawców we własnym imieniu i na własny rachunek.Podmiot ten jest wyłącznie za nie odpowiedzialny i do niego należy zwracać się z wszelkimi uwagami i reklamacjami związanymi ze świadczonymi usługami, a ewentualne reklamacje kierowane do Administratora będą przekazywane tym podmiotom.

13.Administrator nie odpowiada w żaden sposób , za treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] przekazywane i publikowane na łamach serwisu przez Ogłoszeniodawców , za ich prawdziwość, rzetelność oraz autentyczność fotografii.

14.Administrator nie odpowiada w żaden sposób za zdarzenia i wydarzenia jakie mogą mieć lub miały miejsce w świecie rzeczywistym pomiędzy Ogłoszeniodawcą a Ogłoszeniobiorcą.

15.Administrator zastrzega sobie prawo do czasowego całkowitego lub częściowego wyłączenia serwisu w celu jego ulepszenia, dodawania usług lub przeprowadzania modyfikacji, bez wcześniejszego uprzedzania o tym Użytkowników.

16.Administrator nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych serwisu zgromadzonych na serwerze Administratora, spowodowanych awarią sprzętu, dysfunkcją sieci Internet, utratą na skutek działania osób trzecich.

17. Administrator zastrzega sobie prawo do publikowania na łamach serwisu, informacji o Użytkownikach, którzy w sposób natrętny naruszają regulamin lub podejmują działania sprzeczne z regulaminem i charakterem serwisu.

18.Zabronione jest bez zgody Administratora wyrażonej na piśmie; kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych lub innych treści i zdjęć z serwisu, za wyjątkiem przypadków dozwolonego użytku wynikających z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83).

19.Administrator odpowiada tylko i wyłącznie za posty swojego autorstwa.

20.Opublikowane ogłoszenia a w nich oferty i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego .

21. Regulamin został wprowadzony w celu zachowania odpowiedniej jakości ofert publikowanych na naszych stronach.


Administrator serwisu-euroturysta.pl


 
Reklama
Ciekawe linki
Ogłoszenia-Polska
Rozkłady jazdy
Ogród Dendrolog.
Ambasady
Zgłoś/dodaj linka
Galerie zdjęć
Partnerzy

Informacje
Polit. prywatności
Regulamin
Ogł.polecane
Reklama u nas
Ogł.roczne
O firmie
Twoja wizytowka
Współpraca

Inten.plTanie serwery,hosting
dla firm i osób fizycznych

Mapa pogody
Pogoda w Warszawie
 
 Regulamin  Kontakt  Reklama  Ogłoszenia polecane  O nas  Do góry
Reklama banerowa - w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z działem reklamy - Kontakt


Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakiejkolwiek sposób materiałów zawartych na stronach tego serwisu jest zabronione. Wszystkie elementy graficzne, zdjęcia i teksty sš chronione prawem autorskim należšcym do ich autorów.

Serwis nie odpowiada za wiarygodność i treść zamieszczonych ofert. Opublikowane oferty i ceny nie stanowiš oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Grupa BST: SklepNa5.pl | KupWyraz.pl | polskie-firmy.net | bst.pl | katalog-sklepow.net | etablica.com