Hotel-ik-Chełmno

Chełmno, Podmurna 3
Rodzaj obiektu:
Hotel
telefon stacjonarny:
+48 56 676-20-30
telefon komórkowy:
brak
strona www:
W serwisie od:
25.04.2007
zapytaj o wolne miejsca  

Opis obiektu

Obiekt hotelarski położony w samym sercu Chełmna w jego zacisznej staromiejskiej strefie. Od chełmińskich plant oddziela go średniowieczny mur obronny.

Stąd wszędzie blisko. Chełmiński deptak i rozsiane na niewielkiej przestrzeni liczne zabytki tworzą wraz z zadbanymi terenami zieleni miejskiej niepowtarzalny klimat.

Udogodnienia w obiekcie

natrysk
telewizja
posiłki
telewizja satelitarna
czajnik elelektryczny
kuchnia

W okolicy obiektu

Obiekt hotelarski położony w samym sercu Chełmna w jego zacisznej staromiejskiej strefie. Od chełmińskich plant oddziela go średniowieczny mur obronny. Stąd wszędzie blisko. Chełmiński deptak i rozsiane na niewielkiej przestrzeni liczne zabytki tworzą wraz z zadbanymi terenami zieleni miejskiej niepowtarzalny klimat.

Nasi goście przyjeżdżają do nas zarówno w celach turystycznych,jak i biznesowych. Chełmno jest nie tylko jednym z najładniejszych polskich miast. Stanowi ono doskonałą bazą wypoczynkową. oraz wypadową do zwiedzania innych miejsc. Dla tych, którzy chcieliby spędzać wolny czas na miejscu proponujemy oprócz zwiedzania miasta, odwiedzenie miejscowej kręgielni lub krytej pływalni. Zimą czynny jest stok narciarski w Unisławiu (18 km od Chełmna).
bary
internet cafe
kwiaciarnia
sklepy
przystanek autobusowy
poczta, bank
kluby nocne
punkty naprawcze
place zabaw dla dzieci